img

İşinizi Her Yerden Yönetmeniz İçin Bu Zorlu Süreçte Yanınızdayız

İşinizi Her Yerden Yönetmeniz İçin Bu Zorlu Süreçte Yanınızdayız

Ülkemizin ve tüm dünyanın yaşadığı salgın nedeniyle birçok firma, işlerini yönetme konusunda bazı sıkıntılar yaşamaya başladı. Yöneticiler ve çalışanlar evlerinden çalışmaya devam ederken ortak bir paylaşım alanı olmadığı için veri yönetimi ve raporlaması zor bir süreç haline geldi.  Firmaların ayakta kalması ve bu zorlu süreci atlatabilmeleri için işlerini yapmaya devam etmeleri gerektiğini biliyoruz.

Bu süreçte işletmelere destek olmak amacıyla web tabanlı CRM RedWhite programımızla çözüm sunuyoruz. Çalışanlar evlerinde çalışırken işleriyle ilgili verileri bilgisayarlarından, telefon ya da tabletlerinden kayıt altına aldığı zaman, yöneticiler de eş zamanlı olarak verileri görebilir duruma gelmektedir. Ayrıca girilen verilere bağlı olarak program içinde anlık güncellenen detaylı raporlarla yöneticiler, bu süreci nasıl yöneteceklerine dair öngörüde bulunabilirler. 

Evden çalışmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. Evdeki koşturma içinde işinizle ilgili unutmamanız gereken online toplantılarınız, telefon görüşmeleriniz için hatırlatma mekanizması özelliğini sunuyoruz. Böylece müşterilerinizle zamanında görüşmeler yaparak online olarak işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. 

Firmanızın iş akışını programda konumlandırdığımız için işleriniz sekteye uğramadan sürecinizi yönetebilirsiniz. Örneğin; müşteri bilgileriniz programda kayıtlı olduğu için sekreter kayıtları özelliği ile telefona bakan çalışanınız, arama yapan müşteriyi listeden seçerek kayıt oluşturabilir ve kim arandıysa o kişiye anlık olarak bilgilendirme gidebilir. Aranan kişiye bilgi gittikten sonra hemen kayıt içerisinden aktivite oluşturarak görüşmesini yapabilir duruma gelmektedir. Teklif vermesi gerekiyorsa hızlı bir şekilde programda formunu oluşturup direkt mail atarak müşterisine dönüş yapabilecektir. Çalışanlar ve yöneticiler önemli bir dokümana ihtiyaç duyduklarında doküman yönetimi modülünde aratarak ulaşabilecektir. Teklif onay bekliyorsa, satış gerçekleştiyse yani yöneticiler bilgi sahibi olmak istediği durumlara göre sistem üzerinden otomatik olarak mail ve mesaj alabilecektir. Satış ekibi satış kaydı yaptıktan sonra sistemden muhasebe departmanındaki kişiye, satınalma departmanındaki ya da sevkiyat departmanındaki çalışanlara otomatik bilgilendirme gitmekte ve onlar da işlerini yaparak programa kaydetmektedirler. Böylece otomatik bilgilendirmeler sayesinde herkes sırasıyla yapması gereken işleri gerçekleştirerek süreci tamamlayacaktır.

Firma sahiplerinin ve çalışanlarının yaşadığı karmaşayı ve endişeyi çok iyi anlıyoruz. CRM RedWhite ailesi olarak gelecek güzel günler için çalışmaya devam ediyoruz. Bu sıkıntılı günleri birlikte aşacağımıza inanıyor ve yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. 


CRM RedWhite

Diğer Bloglar

img
Neden CRM Kullanmalıyız

Firmanızın satış pazarlama departmanı var ve bu departmanda 10 kişilik bir satış pazarlama ekibiniz var, siz bu ekibin liderisiniz.

14.01.2021 15:47
img
CRM Demo İncelemelerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

İşletmeniz için CRM yazılımı tercih etme aşamasında, mutlaka test edip firmanıza uygunluğunuzu analiz etmeniz gerekmektedir.

22.06.2020 17:32
img
İş Yönetimi Artık Değişiyor

‘Bir CRM programından daha fazlası’ sloganıyla yola çıktığımız CRM projemizde, yenilikleri takip ederek ürünümüzü geliştirmeye devam ediyoruz.

30.06.2020 12:24
img