img

SAĞLIK VE BAŞARILAR DİLERİZ

SAĞLIK VE BAŞARILAR DİLERİZ

Medikal, otomasyon, makine, kimya, ambalaj, enerji, mühendislik gibi ülkemizin geleceği için kritik öneme sahip işler yapan sektörlerden birçok firmaya, yazılım çözümü sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Uzmanlığımızla müşterilerimiz sayesinde edindiğimiz sektörel tecrübelerimizi harmanlayarak, ar-ge ruhumuzu kaybetmeden çağın gereklerine uygun programlar geliştirmeye devam ediyoruz.

 

Küresel salgından dolayı işini yönetme ve raporlama konusunda sıkıntı yaşayan firmalara yılsonu kampanyamızla destek olduk ve yeni yıla başlamadan sistemlerini hazır hale getirdik. Birçok CRM programını inceleyerek bizim programımızı tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

 

Müşterilerimizle yıllarca sürecek iş ilişkimiz için güzel bir başlangıç yaptığımıza inanıyoruz. Yeni yılda da dijitalleşmenin getireceği yenilikler doğrultusunda programımızı geliştirmeye ve müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

 

Yeni yılda siz değerli müşterilerimize sağlıklı, mutlu, huzurlu, güzel günler diliyoruz.

CRM RedWhite

Diğer Bloglar

img
CRM Programı Almanız İçin 7 Neden

CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi programı olarak bilinen aslında içinde birçok iş sürecinin yönetilebildiği ve raporlanabildiği bir yazılım alt yapısıdır.

02.07.2020 16:23
img
Yeşil Bir Gelecek İçin Müşterilerimiz Adına Fidan Bağışı Yapıyoruz

CRM RedWhite ailesi olarak ülkemizi, doğayı çok seviyoruz.

06.11.2020 18:13
img
İş Yönetimi Artık Değişiyor

‘Bir CRM programından daha fazlası’ sloganıyla yola çıktığımız CRM projemizde, yenilikleri takip ederek ürünümüzü geliştirmeye devam ediyoruz.

30.06.2020 12:24
img