img

Yazılım Firmaları Ülke Ekonomisi için Büyük Bir Güçtür

Yazılım Firmaları Ülke Ekonomisi için Büyük Bir Güçtür

Yazılım firmaları ülkelerin kalkınma gücünü büyük oranda etkilemektedir. Ülkemizde de son yıllara baktığımızda sektöre büyük bir önem verilmeye başlanmıştır. Ülke değerlerini korumak, milli geliri desteklemek ve artırmak adına yazılım sektörü önemli bir konuma sahiptir. Yazılım geleceğimiz için çok önemli; bu yüzden ilkokul dönemlerinden itibaren yazılım dersleri öğretilmeye başlandı. CRM RedWhite olarak biz de sektörde uzman kişilerin yetişmesi, mesleki tecrübe kazanmaları için birçok stajyere iş kapısı açmaktayız. Yazılımın ülkemizin geleceği için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu doğrultuda yazılımla ilgilenen gençleri yetiştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yazılım firmaları ülkemizde farklı teknolojiler üzerine geliştirmelere devam etmektedir. Yazılım olarak ele aldığımızda; İŞ çözümleri, CRM çözümleri, DİJİTAL çözümler, ROBOTİK çözümler, YAPAY ZEKA çözümleri, MOBİL çözümler gibi farklı kategorilerde çalışma yapan firmaları görebilmemiz mümkündür. CRM RedWhite olarak biz de, birçok farklı sektörün yoğun olarak kullanmış olduğu CRM yani diğer adıyla Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımını tamamen kendi değerlerimize sahip çıkma düşüncesi ile geliştirerek, sektörde adını sıkça duyuran firmalar arasında yerimizi almayı başardık. Bunun yanında firmamız birçok kurumsal firmanın iş çözümlerini geliştirmiş bulunmakta ve hâlen geliştirmelere de devam etmektedir.

Yazılım Şirketleri Olarak Gençlerimizin Mesleki Tecrübelerine Işık Tutuyoruz

Yazılım şirketleri olarak bizim ve ülkemizin geleceği gençlerimiz için kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz ve mesleki tecrübe kazanmaları için görev ve sorumluluklar verip başarılarını destekliyoruz. Firma olarak, genç beyinleri sektörde uzmanlaştırmayı ve onları toplumumuza kazandırıp toplumsal değerlerimizi artırmayı hedefliyoruz.  Böylece ülkemizde işsizlik sıkıntısını en aza indirgemek için de sosyal sorumluluk görevimizi üstlenmiş oluyoruz. Sektörel olarak baktığımız zaman birçok firma gençlerimizden, mezun olduklarında çok fazla tecrübe kazanmış olarak gelmelerini beklemektedir. Biz firma olarak şunu çok iyi biliyoruz; teorik bilgi tek başına yetersiz, gençlerimize pratik bilgiyi kazandırıp teori ve pratik bir arada olacak şekilde, alanında uzman bir gençlik yetiştirme düşüncesindeyiz. Şirketimizde çalışmaya başlayan genç arkadaşlarımızda da bunun sonuçlarını ve ne kadar verim alındığını çok iyi bir şekilde görmüş olduk; kısa zamanda teorik bilgilerini uygulayıp pratiğe dönüştürerek alanında uzmanlaşmaya başladılar.

Sektörde birçok başarılı projeye imza atan yazılım şirketimiz; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana illeri başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesine çözüm sağlamaktadır. Ar-Ge ekibimiz düzenli olarak ülkemizde bulunan sektörlere yönelik araştırmalar yapıp, zorlanmış oldukları sektörel sıkıntılara çözüm üretmektedir. Sektörlerimizin yaşamış oldukları sıkıntıları birebir kendilerinden dinlemek için ise, düzenli olarak fuar ziyaretleri ve toplantılar gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Bu sıkıntılar ve öneriler doğrultusunda ise çözümlerimizi geliştirerek sektörlerin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabilecek duruma getiriyoruz.

Yazılım sektöründe hataya yer yoktur. En ufak bir hata maddi olarak yüksek boyutlarda sıkıntılar ortaya çıkarabilir; bu da hem geliştirici firma için hem de kullanıcı firma için hoş bir durum değildir. Şirketleri ilgilendiren en önemli durum; işlerin doğru bir şekilde yürütülmesi ve iş sürecini rahatlatan bir yapının oluşturulmasıdır. Sektörde yoğun olarak çalışmalarına devam eden firmamız; dünyadaki pazarlama ağını genişleterek büyümeye devam etmeyi hedeflemektedir. 

CRM RedWhite

Diğer Bloglar

img
CRM RedWhite Demo Çalışması

CRM RedWhite olarak amacımız; bir CRM’den daha fazlasını müşterilerimize sunmaktır. Bu nedenle modüler yapıda olan sistemimiz, birçok departmanın iş sürecini bir arada yürütüp rapor almanızı sağlamaktadır.

01.12.2020 16:58
img
Yeşil Bir Gelecek İçin Müşterilerimiz Adına Fidan Bağışı Yapıyoruz

CRM RedWhite ailesi olarak ülkemizi, doğayı çok seviyoruz.

06.11.2020 18:13
img
Firmanız İçin Kiralık CRM mi yoksa Satılık CRM mi Tercih Etmelisiniz

Firmalar satış sürecini bir program üzerinden yönetmeye karar verdiklerinde, CRM programı arayışı içine girmektedirler.

19.06.2020 10:47
img