img

Yerli ve Milli Yazılım

Yerli ve Milli Yazılım

Yerli yazılım geliştiren bir firma olarak, ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zor günlerde milli birlik ve beraberliğimiz için, ülkemizin kalkınması için işimizi daha özverili, daha geniş kapsamlı yapmak için kolları sıvadık. CRM RedWhite olarak, ülkemizde birçok sektöre hizmet vermekteyiz, firmalarımızın zorlandığı süreçlere teknolojik çözümler üretmekteyiz. Sektörel olarak firmaların şirket içinde yapmakta zorlandıkları; müşteri yönetimi, aktivite yönetimi, teklif yönetimi, satış yönetimi, ürün yönetimi, sevkiyat yönetimi, stok yönetimi, ihracat yönetimi gibi farklı iş süreçlerinin yönetimine dönük modüler çözümler sağlamaktayız.

Yerli yazılım sürecimizde ülkemizin kalkınması, teknolojik olarak daha iyi yerlere gelmesi için, alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sektörel bazlı ar-ge çalışmaları yürütmektedir. İş çözümlerimiz, dijital çözümlerimiz ve CRM çözümlerimizin geliştirmeleri, tamamıyla ülkemizde şirketlerin ihtiyaçları analiz edilerek yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle ilerleyen süreçlerde ülkemiz adına yapay zekâ, otomasyon ve mobil programlamalar tarafında da adımızdan yerli bir firma olarak sıkça söz ettirmeyi hedefliyoruz. Bunun yanında birçok sosyal projede gönüllü olarak görev ve sorumluluklar üstlenen firmamız; aynı zamanda fuar ziyaretlerine katılarak şirket yetkililerini ve çalışanlarını dinleyip yaşamış oldukları sorunlar ve ihtiyaçları doğrultusunda çözümlerini geliştirmekte ve birçok sektörde adından sıkça söz ettirmektedir.

Yerli Yazılımlar İle Ülkemize Kazandıracağız

Yerli yazılımlar ile ülkemizin dışarıya olan teknolojik ihtiyaçlarını ortadan kaldırarak, ülkemizde yeni bir sürecin kapılarını aralayacağız. Araştırma geliştirme süreçlerimizi daha da hızlandırarak bu çetin rekabet ortamında, ülkemizin adını diğer ülkelerin basın yayın organlarında sıkça duyuracağımızı temenni ediyoruz. İlerleyen yıllarda teknoloji adının geçtiği her alanda ülkemizin adını sıkça duyuracağımız büyük çaplı projelere imza atmayı hedefliyoruz. Ülkemizde yerli yazılımlar geliştiren firmalar arasında şu an ismi en çok duyulan firmalardan birisiyiz. İleride dünya devi bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, bu sıkıntılı günlerde de ülkesine sahip çıkıyor ve yerli yazılıma değer kazandırıyor. 

Yerli Yazılım Firmaları Olarak Ülkemizin Her Zaman Yanındayız

Yerli yazılım firmaları olarak hiçbir zaman dış ülkelere karşı kendimizde bir özenti hissetmedik, bunun aksine biz daha iyisini nasıl yaparız çabasında olduk ve araştırma geliştirme süreçlerimizi buna göre yaptık. Bugün ülkemizin her bir yanında müşterilerimiz var ise, ürünümüzü kullanıp süreçlerini, ihtiyaçlarını çözüme kavuşturan firmalarımız var ise bu bizim için gurur kaynağıdır. Ülke olarak hiçbir ülkenin geliştirdiği bir robot ya da programa ihtiyacımızın olmadığını, vermiş olduğumuz hizmetlerle, yaptığımız çalışmalarla, aynı zamanda yerli yazılım ürünümüzü kullanan firmalarımızla birçok ülkeye ispatlamış olduk. Biz bir olursak güçlüyüz. Bu zor günlerde ülkemize, milli birlik ve beraberliğimize yazılım firması olarak destek çıkıyoruz. Ulusal birlik ve beraberliğimiz için ülkemizin vermiş olduğu desteklerle bu sektörde devasa bir ülke olacağız. 

Yerli Bilgisayar Yazılımı İle Ülkemizi Temsil Ediyoruz

Yerli bilgisayar yazılımı ile ülkemizi teknolojik olarak temsil ediyoruz. Ülkemizin dışarıdan hiçbir teknolojiye ihtiyacının olmadığını birçok ülkeye gösterdik, hâlen geliştirmelerimizle de göstermeye devam ediyoruz. Gerek firmamız olsun gerekse milli yazılım geliştiren diğer firmalar olsun hepimizin ortak hedefi, teknolojik bir ülke durumuna gelmektir. Ülkemiz bize milli yazılım firmaları olarak daha fazla teşvikler sunmaya başladı, bu bizi daha da güçlendirdi, hedeflerimize yaklaşırken artık daha sağlam adımlar atıyoruz. 

Ulusal Yazılımın Ülkemiz İçin Önemi

Ulusal yazılım ülkemizin daha da güçlenmesi için, adını diğer ülkelere karşı daha fazla duyurması için en güçlü silahtır. Milli gücümüzün dünya ülkelerine karşı bir göstergesidir. Yazılım olarak baktığımızda her alanda teknolojiyi görmekteyiz. Bugün makinalar robotik sistemle çalışıyor ise arka planda yazılan kod ile çalışmaktadır. Bugün arama motorunda mikrofon simgesine bastığımızda sesimizi yazıya döken sistem arka planda kod ile çalışmaktadır. Hastaneye gittiğimizde vücuttaki enerji salınımlarını alıp film olarak çıktısını veren sistem arka planda yine kod ile çalışmaktadır. Bu ve buna benzer birçok örnek her alanda karşımıza çıkmaktadır. Biz artık bunları kendimiz yapıp ülkemizin adına tüm dünyaya pazarlamasını yapmak için çalışıyoruz. Ülkemizi teknolojinin en büyük, en gelişmiş ülkesi haline getirme konusunda hem CRM RedWhite olarak bize, hem de diğer yerli firmalarımıza büyük bir görev düşmektedir.

CRM RedWhite

Diğer Bloglar

img
Doküman Yönetiminde Yazılım Desteği Şart

Firmalar ürün ve hizmetleriyle ilgili dosyaları, sözleşmeleri, ihale dosyalarını vb. dokümanlarını klasörlerde veya bilgisayarlarında saklamaktadırlar.

30.06.2020 12:26
img
CRM Yazılımı Kullanmanın Firmalar İçin Önemi ve Değeri

Tecrübelerimiz ışığında şunu çok iyi biliyoruz ki raporlama ve analiz her firmanın vazgeçilmez bir parçasıdır.

17.06.2020 11:08
img
Yazılım Firmaları Ülke Ekonomisi için Büyük Bir Güçtür

Ülkemizde de son yıllara baktığımızda sektöre büyük bir önem verilmeye başlanmıştır.

17.06.2020 11:09
img