img

CRM Yazılımı Kullanmanın Firmalar İçin Önemi ve Değeri

CRM Yazılımı Kullanmanın Firmalar İçin Önemi ve Değeri

Tamamen kendi projemiz olan ve birçok firma tarafından beğeni ile kullanılan Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımı; birçok firmanın sürecini kolaylaştırmış olmakla birlikte firmaların büyüme hızını da yüksek miktarlarda artırmış durumdadır.  İş kontrolleri düzenli olunca firma yetkililerine boş zaman kalıyor ve bu zaman aralığında firmalara katma değer katacak farklı stratejiler geliştirebiliyorlar. 

Örneğin; günlük 100 müşteri ile görüşen firma çalışanları kim ne dedi, nasıl bir karara varıldı, tekrar bir görüşme sağlanacak mı? gibi sorulardan kurtulup kayıpların önüne geçme stratejisi ile CRM çözümlerini kullanarak avantajlarını yaşayabilirler. Bu da firmalardaki yöneticilerin istemiş olduğu bir süreçtir. Yöneticiler her şey yolunda gitsin, firma iş kontrol süreçleri karmaşık olmasın isterler. Yöneticiye ciddi fayda sağlayan yerli ve tamamen kullanıcı dostu CRM yazılımımızla siz de firmanızın geleceğini şekillendirin; harcamış olduğunuz zamanı firmanız için kazanca çevirin; şirketinizle ilgili aklınıza takılan, planlamasını yapacağınız tek şey şirkette ciroların artması olsun.

Müşterilerimizden de edinmiş olduğumuz tecrübelerle şunu çok iyi biliyoruz ki raporlama ve analiz her firmanın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimizin bize sağlamış olduğu olumlu geri dönüşler, yerli programımızı tamamı ile benimsemiş olmaları bizim en büyük gurur kaynağımızdır. Firmanızda süreçlerinizi sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünüp, yerli yazılımımız üzerinde uygulamasını yaptık. İş ve personel takibi birçok firmanın sorun yaşamış olduğu süreçler arasındadır, biz bu süreci de tamamı ile CRM yazılımımız ile çözüme kavuşturduk. Firma yetkilileri doğal olarak verilerine dışarıdan birilerinin müdahale etmemesini istemektedir, bu yüzden ürünlerimizi lisanslı olarak müşterilerimizin kendi sunucu ya da hostinglerine kurarak, programı tamamıyla satın almalarını sağlayarak çözüme kavuşturduk. Bu ürünü geliştiren bir firma olarak müşteri firmamıza satmış olduğumuz ürüne kesinlikle dışarıdan müdahale etmiyoruz. Firmaların kullanmış olduğu verilerin güvenliği yerli yazılımımız ile en üst düzeyler tutulmuştur, bu da müşteri firmalarımızın bize olan güvenini daha da artırmıştır.

CRM RedWhite olarak temel prensibimiz; kaliteli çalışma anlayışını yerli firmalarımıza aşılamak, firmalarımızın kurumsallaşmasında önüne çıkabilecek engelleri ortadan kaldırıp büyüme potansiyelini genişletmektir. İş takibini düzenli yapamayan firmaların, belli bir yol kat etmiş olsa da, bir yerden sonra önü tıkanmaktadır. Karmaşık iş yapısından dolayı iflas etmiş, harcamış olduğu tüm maddi manevi emekler boşa gitmiştir. Firmalarımızı kalkındırmak için, iflas kelimesini yerli firmalarımıza unutturmak bunun yerine kurumsal kelimesini aşılamak için düzenli iş yönetimi alanında geliştirmiş olduğumuz yerli yazılımımızı firmalara önermekteyiz.

Başarı kendiliğinden gelmez, siz ona ulaşmak için mücadele gösterirsiniz. Biz bunun için sizi başarıya ulaştıracak formülü biliyoruz; bu yüzden ar-ge ekibimiz, yerli firmalarımızın karşılaşmış olduğu zorlukları araştırmaya devam ederek teknolojik çözümler geliştirmek için durmadan, duraksamadan çalışmalar yürütmektedir. Eğer siz de ülkemizin milli birlik ve beraberliğine, değerlerine, misyon ve vizyonuna sahip çıkıp, tüm dünya genelinde adınızı sıkça başarılarınızla duyurup, kurumsal bir kimliğe bürünmek istiyorsanız, Yerli CRM Yazılımı ile önünüzdeki engelleri kaldırıp kurumsal kariyerinize ışık tutmaya hazırız.

CRM RedWhite

Diğer Bloglar

img
Proje Yönetimi ve İş Takibi Sürecinde Neden Yazılım Kullanmalıyız?

Proje yönetiminde zamanın ve mali kaynakların doğru yönetilmesinin yanı sıra çalışanların maksimum performansla çalışması, projenin başarıyla sonlandırılması için önemli kriterlerdir.

07.12.2020 13:31
img
SAĞLIK VE BAŞARILAR DİLERİZ

2020 yılında bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz. CRM RedWhite ailesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

05.01.2021 14:01
img
Yazılım Firmaları Ülke Ekonomisi için Büyük Bir Güçtür

Ülkemizde de son yıllara baktığımızda sektöre büyük bir önem verilmeye başlanmıştır.

17.06.2020 11:09
img