img

Satılık Crm Yazılımı

img
img

CRM RedWhite programımızı LİSANS SAHİBİ olarak kullanmak isteyen müşterilerimiz için “Lisans Satınalma” seçeneğini sunmaktayız.

Fiyatlandırma Politikamız ve Lisans Kullanımı Hakkı

• Lisans Satınalma yöntemini tercih ettiğiniz zaman, Ana Modül ve Kullanıcı sayısı + İlave Modüller hesaplandıktan sonra ortaya çıkan tutar üzerinden anlaşma sağlanmaktadır.  Belirlenen tutar üzerinden bir kereye mahsus lisans ödemesi yapılarak program kullanımı aktif olarak devam etmektedir.

Kurulum ve Destek Hizmeti

• Satınalma yapan Lisans Sahibi müşterimizin tercihine bağlı olarak, kendi sunucularına veya hosting alanına (Windows hosting) program kurulumunu yapmaktayız. Opsiyonel olarak CRM RedWhite sunucularımızı tercih eden müşterilerimize özel alan oluşturarak, programla birlikte sunucu hizmetini de vermekteyiz. Sunucu hizmeti yıllık olarak fiyatlandırıldığı için, 1 yılın sonunda güncel fiyatlar üzerinden yenileme yapan müşterilerimiz sunucu hizmetini almaya devam etmektedir. 

• Lisans satınalma seçeneğini tercih eden müşterilerimiz, kurulumdan sonra ilk 1 yıl güncelleme ve destek hizmetimizi ücretsiz olarak almaktadır. Birinci yılın bitiminde ise anlaşma sağlanan satış tutarının her yıl %10’u alınarak, Lisans Sahibi firma ile destek ve güncelleme hizmet anlaşması yenilenmiş olacaktır. 

• Lisans Sahibine verilecek olan Destek ve Güncelleme Kapsamında: “Lisans Garanti Sistemi” kontrolünün ve devamlılığının sağlanması, kurulu olan sistemde oluşabilecek hataların düzeltilmesi, kullanılan versiyondaki güncellemeler, browser buglarından veya teknolojik yeniliklerden kaynaklanan iyileştirmeler yer almaktadır.