img

Satılık Crm Yazılımı

img
img

CRM RedWhite programımızı LİSANS SAHİBİ olarak kullanmak isteyen müşterilerimiz için “Lisans Satınalma” seçeneğini sunmaktayız.


Lisans Kullanım Hakkı

"Lisans Satınalma" seçeneğini tercih eden müşterilerimiz, bir kereye mahsus lisans ödemesi yaparak CRM RedWhite programını kullanmaya başlamaktadır. Satınalma versiyonunu kullanan müşterilerimiz, Lisans Sahibi olmaktadır. 

Kurulum, Destek ve Güncelleme Hizmeti

Satınalma yapan Lisans Sahibi müşterilerimizin tercihine bağlı olarak, kendi sunucularına veya belirtilen hostinge program kurulumunu yapmaktayız. Verilerini CRM RedWhite sunucularımızda barındırmak isteyen müşterilerimize de opsiyonel olarak sunucu hizmeti vermekteyiz. 

Lisans Satınalma seçeneğini tercih eden müşterilerimiz, kurulumdan sonra ilk 1 yıl boyunca destek ve güncelleme hizmetini ücretsiz olarak almaktadır. Lisans sahibi müşterilerimiz ile birinci yılın sonunda, CRM RedWhite’ın belirlediği güncel fiyat listesi üzerinden anlaşma sağlanarak "Yıllık Destek ve Güncelleme" hizmet anlaşması yapılmaktadır. 

Müşteri Paneli Kullanımı

CRM RedWhite Lisans Satınalma yapan müşterilerimiz, kurulum sonrası firmalarına özel oluşturulan ID ile "Müşteri Paneli" kullanım avantajını yaşamaktadır. Müşteri paneli içerisinde ana modüller ve tercih edilen ilave modüllerin detaylı eğitim videolarına erişim sağlanmaktadır. Ayrıca müşteri paneli içinde yer alan Destek Talepleri bölümünden, müşterilerimiz program ile ilgili sorularını veya destek taleplerini bizlere ileterek kaliteli bir hizmet almaktadırlar. 


Hemen Teklif Al