img

Satılık Crm Yazılımı

img
img


• Satın alma yapan müşterilerimiz “Lisans Sahibi” olarak anılmaktadır.  

• Ana Modül ve Kullanıcı sayısı + İlave Modüller hesaplandıktan sonra ortaya çıkan tutar üzerinden anlaşma sağlanarak bir kereye mahsus lisans ödemesi yapılmaktadır. 

• Satınalma gerçekleştiren Lisans Sahibi firma ile anlaşmanın sağlanmasının ardından, firmanın kendi serverına programın kurulumu uzaktan (web üzerinden) yapılmaktadır.  Kurulumun tamamlanmasının ardından 1 tam gün kullanıcılara Online modül eğitimi verilecektir.

• Satınalma gerçekleştiren müşterilerimizle anlaşma sağlanmış tutar yıllık kiralama şeklinde değildir. Yıllık ödenecek olan lisans destek tutarı hariç olmak üzere, programı tamamen Satın Alıyor ve yıllık lisans parası ödemeyerek Lisans Sahibi oluyorsunuz.

• Yıllık Destek Anlaşması; Kurulumdan sonra ilk 1 yıl destek hizmeti ücretsizdir. Lisanslama tarihinden itibaren anlaşma sağlanan tutarın her yıl %10’u alınarak, Lisans Sahibi firma ile destek anlaşması yenilenmiş olacaktır. 

• Lisans Sahibine verilecek olan Destek Kapsamında: “Lisans Garanti Sistemi” kontrolünün ve devamlılığının sağlanması, kurulu olan sistemde oluşabilecek hataların düzeltilmesi, uygulamanın kullanılmasına dönük teknik yardımlar, kullanılan versiyondaki güncellemeler, browser buglarından veya teknolojik yeniliklerden kaynaklanan iyileştirmeler, mevcut kullanılan versiyonun modüllerinden kaynaklanan hataların düzeltilmesi, mesai saatleri içerisinde Çözüm Danışmanı ve Teknik Departmanımız ile iletişim imkanı yer almaktadır.