img

Kiralık Crm Yazılımı

img
imgCRM
RedWhite programımızı KİRALIK olarak kullanmak isteyen müşterilerimiz için “Yıllık Lisans Kiralama” seçeneğini sunmaktayız. 

Lisans Kullanım Hakkı

• Yıllık Kiralama yapan müşterilerimiz “Yıllık Lisans Kullanım Hakkı” elde etmektedir. 1 yıllık kullanımın sonunda güncel fiyat listesi üzerinden ödeme yapan müşterilerimiz, yıllık lisans kullanım hakkını yenileyerek programı kullanmaya devam etmektedir.  

Fiyatlandırma Politikamız

• Yıllık Kiralamayı tercih ettiğiniz zaman Ana Modül ve Kullanıcı Sayısı + İlave Modüller hesaplandıktan sonra ortaya çıkan tutar üzerinden anlaşma sağlanmaktadır. Lisans Yenileme zamanı geldiğinde belirlenen tutar üzerinden ödeme yapılması koşulu ile program kullanımı aktif olarak devam etmektedir.  

Kurulum ve Destek Hizmeti

Yıllık Lisans Kiralama yapan müşterilerimizin program kurulumu CRM RedWhite "Dedicated Sunucularına" yapılmaktadır.      

• Yıllık Kiralama seçeneğini tercih eden müşterilerimiz lisans süresi boyunca güncelleme ve destek hizmetimizi ücretsiz olarak almaktadır. Kiralama yapan müşterilerimizin lisans kontrolü ve devamlılığı sağlanmaktadır. Lisans bitimi sonunda Lisans Kullanım Hakkını yenileyen müşterilerimiz, güncelleme ve destek hizmetini de yenilemiş olacaktır.  

Hemen Teklif Al