img

Kiralık Crm Yazılımı

img
img


• Yıllık Kiralama yapan müşterilerimiz “Yıllık Lisans Kullanım Hakkı” elde etmektedir.

• Ana Modül ve Kullanıcı sayısı + İlave Modüller hesaplandıktan sonra ortaya çıkan tutar üzerinden anlaşma sağlanarak her yıl ödenmek koşulu ile anlaşma sağlanmış olacaktır.  

• Yıllık Lisans Kullanım Hakkı elde eden müşterilerimizle anlaşmanın sağlanmasının ardından, firmanın kendi serverına programın kurulumu uzaktan (web üzerinden) yapılmaktadır. 

• Her yıl Lisans Kullanım Hakkı yenilendiği takdirde tercih edilen modüller aktif bir şekilde kullanılmaya devam edilecektir. Yıllık yenileme yapılmadığında ise eski verilere ulaşım imkanı sağlanacaktır. Fakat Yeni Kayıt fonksiyonu PASİF olmaktadır.

• "Yıllık Lisans Kullanım Hakkı" süresi, anlaşma tarihten itibaren 1 (bir) yıldır. Müşteri, program kullanım dönemi sona ermeden ve/veya sona erdikten sonra CRM RedWhite tarafından belirlenen güncel fiyat listesi üzerinden ödeme yapması halinde program kullanımı yenilenmiş olacaktır. 

• Destek hizmetimiz 1 yıllık Lisans Yenilemesine göre Ücretsiz olarak verilmektedir. “Yıllık Lisans Garanti Sistemi” kontrolünün ve devamlılığının sağlanması, kurulu olan sistemde oluşabilecek hataların düzeltilmesi, uygulamanın kullanılmasına dönük teknik yardımlar, kullanılan versiyondaki güncellemeler, browser buglarından veya teknolojik yeniliklerden kaynaklanan iyileştirmeler, mevcut kullanılan versiyonun modüllerinden kaynaklanan hataların düzeltilmesi, mesai saatleri içerisinde Çözüm Danışmanı ve Teknik Departmanımız ile iletişim imkanı yer almaktadır.