img

Kiralık Crm Yazılımı

img
img

CRM RedWhite programımızı KİRALIK olarak kullanmak isteyen müşterilerimiz için “Yıllık Lisans Kiralama” seçeneğini sunmaktayız. 


Lisans Kullanım Hakkı

"Yıllık Lisans Kiralama" seçeneğini tercih eden müşterilerimiz, her yıl lisans yenilemesi yaparak CRM RedWhite programını aktif bir şekilde kullanmaya devam etmektedir. 

Kurulum, Destek ve Güncelleme Hizmeti

Yıllık Lisans Kiralama seçeneğini tercih eden müşterilerimizin program kurulumu CRM RedWhite "Dedicated Sunucularına" yapılmaktadır. Müşterilerimiz sunucu hizmeti kapsamında performans, hızlı destek/güncelleme, otomatik veri yedekleme ve firmalarına özel açılan subdomain avantajlarından da faydalanmaktadırlar.       

Yıllık Kiralama yapan müşterilerimiz, lisans süresi boyunca güncelleme ve destek hizmetimizi ücretsiz olarak almaktadır. 1 yıllık kullanımın sonunda güncel fiyat listesi üzerinden ödeme yapan müşterilerimiz, yıllık lisans kullanım hakkını yenileyerek programı kullanmaya devam etmektedir.  

Müşteri Paneli Kullanımı

CRM RedWhite Yıllık Lisans Kiralama yapan müşterilerimiz, kurulum sonrası firmalarına özel oluşturulan ID ile "Müşteri Paneli" kullanım avantajını yaşamaktadır. Müşteri paneli içerisinde ana modüller ve tercih edilen ilave modüllerin detaylı eğitim videolarına erişim sağlanmaktadır. Ayrıca müşteri paneli içinde yer alan Destek Talepleri bölümünden, müşterilerimiz program ile ilgili sorularını veya destek taleplerini bizlere ileterek kaliteli bir hizmet almaktadırlar. 


Hemen Teklif Al