img

Doküman Yönetiminde Yazılım Desteği Şart

Doküman Yönetiminde Yazılım Desteği Şart

Firmalar ürün ve hizmetleriyle ilgili dosyaları, sözleşmeleri, ihale dosyalarını vb. dokümanlarını klasörlerde veya bilgisayarlarında saklamaktadırlar. Dosyalar kategorize edilerek klasörlerde saklansa bile, bulmak için ekstra bir zaman harcamak gerekmektedir. Ayrıca elektronik ortamda bulunmayan dokümanlarla ilgili olumsuz bir durum yaşandığında sonuçları çok daha kötü olacaktır. Çalışanların bilgisayarlarında bulunan şirketle ilgili önemli dokümanlar ise tek bir kullanıcının bilgisayarında olduğundan hem veri güvenliği için risk oluşturmakta hem de sürekli yedeklenmesi gerekmektedir.

Şirketlerde veri güvenliğinin sağlanması açısından dokümanların tek bir yerde toplanması ve otomatik olarak yedeklenmesi gerekmektedir. Değişen yeni dünya düzenine göre, işimizi istediğimiz yerden yönetebilmemiz için dokümanlara kolay erişebilmek de önemli hale gelmiştir. Ortak bir alanda kayıt altına alınan dokümanların yetki dâhilinde çalışanların erişimine açılması, doküman yönetim yazılımlarını şirketlerin olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri haline getirmiştir. Doküman yönetimi ile klasörler halinde kategorize edilen belgeler içinde arama yaparak hızlı bir şekilde erişme ve belgeler üzerinde online olarak değişiklikler yapma avantajını yaşayabilirsiniz.  

Yazılım teknolojilerinin desteğinden faydalanarak şirketiniz için kritik bir öneme sahip olan doküman yönetimi sisteminizi kurabilir ve kurumsallığınız için çok büyük bir adım atabilirsiniz. Farklı departmanlardan birçok çalışanın işlerini online olarak yönetebildiği CRM programları içinde bulunan doküman yönetimi modülü şirketinizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek durumdadır. CRM programları sayesinde hem iş süreçlerinizi tek bir program üzerinden yönetebilir hem de kurumsal doküman hafızanızı oluşturabilirsiniz.

CRM RedWhite

Diğer Bloglar

img
Yazılım Firmaları Ülke Ekonomisi için Büyük Bir Güçtür

Ülkemizde de son yıllara baktığımızda sektöre büyük bir önem verilmeye başlanmıştır.

17.06.2020 11:09
img
Proje Yönetimi ve İş Takibi Sürecinde Neden Yazılım Kullanmalıyız?

Proje yönetiminde zamanın ve mali kaynakların doğru yönetilmesinin yanı sıra çalışanların maksimum performansla çalışması, projenin başarıyla sonlandırılması için önemli kriterlerdir.

07.12.2020 13:31
img
CRM Yazılımı Kullanmanın Firmalar İçin Önemi ve Değeri

Tecrübelerimiz ışığında şunu çok iyi biliyoruz ki raporlama ve analiz her firmanın vazgeçilmez bir parçasıdır.

17.06.2020 11:08
img