img

Ticari Program Entegrasyonu

img

Ticari Program Entegrasyonu


Programlar arası entegrasyonlarda amaç; mükerrer müşteri kayıtlarının önüne geçmek, zaman ve emek kaybını önlemektir. CRM RedWhite içinde kayıt altına aldığınız potansiyel müşterilerinize satış yaptığınız zaman, müşteri bilgilerini ve sipariş detaylarını tekrar ticari programlarınıza kaydetmek yerine verilerin anlık gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda CRM RedWhite Mikro, Eta, Link ve Netsis ticari programları ile entegre çalışmaktadır. 

Muhasebe programınızdan çekilecek ürün/hizmet, güncel stok bilgileri ve müşteri bakiye bilgilerinizi de CRM programınızda görerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ticari programlar ile entegre çalışan CRM RedWhite, hem muhasebe departmanınızın iş yoğunluğunu azaltır hem de satış ekibinizin güncel stok ve yetki dahilinde güncel müşteri bakiye bilgilerine erişimini sağlamaktadır.  

Ayrıca CRM RedWhite programında satınalma modülünü de kullanıyorsanız kayıt altına aldığınız tedarikçi bilgilerinizin ve satınalma detaylarının da ticari programınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

img

Hemen Teklif Al