img

Entegrasyonlar

img
img

Ticari Program Entegrasyonu


Entegrasyonlar; farklı programlar aracılığıyla yapılan birçok işlemin tek bir program üzerinden yapılabilmesi, kontrolünün sağlanması ve raporlandırılabilmesi kolaylığını sağlamaktadır. Bu bütünleşik ve uyumlu çalışma tarzı ile geliştirilmiş sistemleri kullanan firmaların zamansal kaybının olmadığı gözlenmektedir.

Bazı ticari programlar ile yapılan entegrasyonlar sayesinde, CRM RedWhite sistemine carileri, ürün kartlarını, stok miktarlarını ve bakiye bilgilerini gerçek zamanlı olarak çekebilirsiniz. Böylece sizi arayan müşteriniz cari olarak sistemde kayıtlı mı, satış veya satınalma işlemlerinde kaç adet stok kaldı gibi bilgilere hızlıca erişebilir ve gerekli önlemleri alabilirsiniz.

CRM RedWhite müşteri memnuniyetini artırma ve potansiyel işleri satışa dönüştürebilme performansı konusunda oldukça faydalı bir programdır. Yoğun iş temposunda firmaların hem CRM’de hem de muhasebe programında satış kaydı oluşturup iki iş yapmak istememeleri üzerine entegrasyonlarda kolaylıklar düşünülmüştür. Tek seferde CRM RedWhite üzerinden yapılan satış, muhasebe programına anlık olarak aktarılmaktadır. CRM’de tanımlanmış cari, ürün ve satış detayları gibi bilgileri ticari programınızda anında görüntüleyerek hemen faturaya dönüştürebilirsiniz. Böylece CRM’e kaydettiğiniz satışlarınızın tekrar muhasebe programına işlenmesine gerek kalmaz.

Ayrıca çalıştığınız tedarikçileriniz varsa CRM RedWhite üzerinden verdiğiniz siparişlerin muhasebe programına aktarımını sağlayabilirsiniz.  

Entegrasyonun faydalarını kısaca sıralayacak olursak; hata olasılıklarının en aza indirgenmesi, gelir/gider ve kar analizlerinin hızlıca yapılabilmesi, insan gücü kaybının önlenmesi ve zaman tasarrufunun sağlanması, tüm aşamaların tek sistem üzerinden kontrol edilebilmesi, süreçlerin eksiksiz raporlandırılabilmesi gibi işlemlerle sorunları ortadan kaldırarak güvenilir bir sistem elde etmenizi sağlar.

Entegre çalıştığımız ticari programlar;

MiKRO, ETA, LİNK, NETSİS


Hemen Teklif Al