img

NELER YAPARIZ?

img
img

CRM Red White; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin her yerden işini yönetebilme modeline uygun yazılım alt yapısı ve şık tasarımı ile yöneticilerin ve çalışanların kullanımına sunulmuştur.

CRM çözümleri konusunda deneyimli yazılım ve tasarım ekibinin çalışmaları sonucu ortaya çıkan CRM Red White, kullanıcı dostu olmasının yanı sıra içinde bulunan farklı modülleri ile de bir CRM’den daha fazlasını sunmaktadır. Yöneticilerin, departmanlar arası koordinasyonu sağlayabilmeleri için tek bir yerden veri yönetimine ve raporlamasına ihtiyaç duyduklarını biliyor ve bu doğrultuda modüller geliştiriyoruz. Aynı şekilde çalışanların da iş akışını sekteye uğratmadan işlerini istedikleri yerden yapabilmeleri için CRM çözümümüzle destek oluyoruz.

CRM Red White ile online çalışma yönteminin gerekli olduğu durumlarda, yöneticiler ve çalışanların ofislerinde bir araya gelmeden iş süreçlerini yönetmelerini sağlamaktayız. Yıllık kiralama ve lisans satın alma alternatifleriyle müşterilerimizin verilerinin kendi sistemlerinde güvenli bir şekilde tutulmasını sağlayarak farklı bir CRM deneyimi yaşatmaktayız.