img

İş Yönetimi Artık Değişiyor

İş Yönetimi Artık Değişiyor

‘Bir CRM programından daha fazlası’ sloganıyla yola çıktığımız CRM projemizde, değişen ihtiyaçları ve yenilikleri de takip ederek ürünümüzü geliştirmeye devam ediyoruz. Müşteri, aktivite, teklif ve satış süreçlerinin yönetimi konusundaki uzmanlığımızla ticari program entegrasyonu tecrübemizi birleştirerek, bu zamana kadar muhasebe departmanlarının da satış sonrası iş yükünü hafifletecek çalışmalar gerçekleştirdik.

Yıllardır kazandığımız tecrübeler, birikimler ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda e-fatura, e-arşiv, e-mutabakat, ön muhasebe ve ödeme takipleri ile ilgili çalışmalarımızı tamamlayarak siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Satış öncesi bütün süreçler CRM programımızda yönetildiği için, bir sonraki aşama olan fatura düzenleme ve ödeme takiplerinin de programımız üzerinden kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlıyoruz. Böylece müşterilerimizin tek bir program üzerinden daha çok süreci yönetebilmesini ve zaman kaybını ortadan kaldırmasını arzu ediyoruz.

Ülkemizde e-faturanın zorunlu olmaya başladığı bu günlerde siz de sağlıklı bir iş yönetimine ve dijital iş platformuna geçiş yapmaya hazır mısınız? Faturaların dijital ortama taşınarak firmalara büyük bir kolaylık sağlanmasını destekliyor ve bu geçiş sürecinde müşterilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

CRM RedWhite

Diğer Bloglar

img
CRM RedWhite Demo Çalışması

CRM RedWhite olarak amacımız; bir CRM’den daha fazlasını müşterilerimize sunmaktır. Bu nedenle modüler yapıda olan sistemimiz, birçok departmanın iş sürecini bir arada yürütüp rapor almanızı sağlamaktadır.

01.12.2020 16:58
img
Online CRM Programları 2020’de En Çok Tercih Edilen Yazılımlar Listesinde

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci, işimizi istediğimiz yerden yönetebilmenin ne kadar önemli olduğunu bize bir kez daha hatırlattı.

07.12.2020 14:09
img
Proje Yönetimi ve İş Takibi Sürecinde Neden Yazılım Kullanmalıyız?

Proje yönetiminde zamanın ve mali kaynakların doğru yönetilmesinin yanı sıra çalışanların maksimum performansla çalışması, projenin başarıyla sonlandırılması için önemli kriterlerdir.

07.12.2020 13:31
img