img

Yeni Kurulan Firmalar Neden CRM Programı Almalı?

Yeni Kurulan Firmalar Neden CRM Programı Almalı?

İş hayatında yeni adımlar atarken ileriye dönük doğru kararlar aldığınız zaman, firmanızın geleceğine de yatırım yapmış oluyorsunuz. Yeniliklere açık, yazılım teknolojilerinden faydalanan firmalar, çağa ayak uydurarak uzun yıllar sektörlerinde var olma avantajıyla varlıklarını sürdürmektedirler. 

Müşterilerle iletişim yönetimi, iş akışının otomasyona bağlanması, satış ekiplerinin performans takibi gibi yeni açılan işletmeler için kritik süreçler bulunmaktadır. Satış ekibinizin müşterilerle etkileşmeye başladığı ilk andan itibaren, veriler kayıt altına alınmalı ki siz de kimlerin ne tür görüşmeler yaptığını, kimlere teklif verdiğini anlık olarak görerek potansiyelleriniz doğrultusunda satış hedeflerinize yön verebilesiniz.

Teknolojik temellerin sağlam atıldığı firmalarda, satış gücü ve potansiyeli de artmaktadır. Çünkü müşteri ve firma datalarının tek bir yerde kayıt altına alınması ve bu verilerin doğru analizi, doğru stratejiler belirlemeye olanak sağlamaktadır. Doğru stratejiler ise firmanızın büyüme hedeflerine yön verirken doğru hamleler yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Firma yöneticilerinin teknoloji vizyonunun yüksek olması ve gerekli alt yapıyı oluşturması tek başına yeterli değildir. Yeni açılan firmaların sektörlerinde yer edinebilmesi ve büyüme hedefiyle uzun yıllar çalışmalar yapabilmesi için, ekipleriyle birlikte yol almaları gerekmektedir. Firma yöneticilerinin bu noktada ekiplerini bu vizyona uygun şekilde motive etmesi, adaptasyon sürecinin kolaylaştırmaktadır.

Çalışanların kolay adapte olabilmesi de tercih edilecek yazılım teknolojilerinin kullanıcı dostu olmasına bağlıdır. Çalışanlar işlerini kolaylaştıracak teknolojik gelişmelere her zaman açıktır, yeter ki doğru çözümler tercih edilsin. Müşteri, görüşme takibi, teklif, satış, ihracat gibi kritik iç süreçlerinizin yönetildiği ve birçok departmanın kullanacağı CRM programını seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Kullanıcı dostu olmasının yanı sıra programda yer alan özellikler, raporların zenginliği ve çözüm sağlayan firmanın satış sonrası hizmet kalitesi gibi birçok kriteri de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Uzun yıllar birçok sektöre çözüm sağlamanın verdiği uzmanlıkla geliştirdiğimiz CRM RedWhite programımızla, doğru teknolojik adımları atmanıza yardımcı oluyoruz. Deneyimli ekiplerimizle iletişim kurarak firmanız için en uygun modülleri tercih edebilir ve uzun yıllar teknolojinin gerisinde kalmadan yolunuza devam edebilirsiniz.

CRM RedWhite

Diğer Bloglar

img
Farklı Firma veya Farklı Şubelerinizi Tek Bir Programdan Yönetebilirsiniz

Tek bir firmada birçok departmanın iş akışının sağlıklı bir şekilde yönetilmesi zorken, birden çok firması ya da şubesi olan işletmelerde bu zorluk katlanarak artmaktadır.

08.07.2021 13:10
img
İş Yönetimi Artık Değişiyor

‘Bir CRM programından daha fazlası’ sloganıyla yola çıktığımız CRM projemizde, yenilikleri takip ederek ürünümüzü geliştirmeye devam ediyoruz.

30.06.2020 12:24
img
Satış Ekibinizin Motivasyonunu Artırın

Müşteri ilişkilerini doğru bir şekilde yönetmek, rakipleri ekarte ederek satış yapmak çok zor ve zahmetli bir süreçtir.

19.06.2020 10:45
img