img

Yeni Kurulan Firmalar Neden CRM Programı Almalı?

Yeni Kurulan Firmalar Neden CRM Programı Almalı?

İş hayatında yeni adımlar atarken ileriye dönük doğru kararlar aldığınız zaman, firmanızın geleceğine de yatırım yapmış oluyorsunuz. Yeniliklere açık, yazılım teknolojilerinden faydalanan firmalar, çağa ayak uydurarak uzun yıllar sektörlerinde var olma avantajıyla varlıklarını sürdürmektedirler. 

Müşterilerle iletişim yönetimi, iş akışının otomasyona bağlanması, satış ekiplerinin performans takibi gibi yeni açılan işletmeler için kritik süreçler bulunmaktadır. Satış ekibinizin müşterilerle etkileşmeye başladığı ilk andan itibaren, veriler kayıt altına alınmalı ki siz de kimlerin ne tür görüşmeler yaptığını, kimlere teklif verdiğini anlık olarak görerek potansiyelleriniz doğrultusunda satış hedeflerinize yön verebilesiniz.

Teknolojik temellerin sağlam atıldığı firmalarda, satış gücü ve potansiyeli de artmaktadır. Çünkü müşteri ve firma datalarının tek bir yerde kayıt altına alınması ve bu verilerin doğru analizi, doğru stratejiler belirlemeye olanak sağlamaktadır. Doğru stratejiler ise firmanızın büyüme hedeflerine yön verirken doğru hamleler yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Firma yöneticilerinin teknoloji vizyonunun yüksek olması ve gerekli alt yapıyı oluşturması tek başına yeterli değildir. Yeni açılan firmaların sektörlerinde yer edinebilmesi ve büyüme hedefiyle uzun yıllar çalışmalar yapabilmesi için, ekipleriyle birlikte yol almaları gerekmektedir. Firma yöneticilerinin bu noktada ekiplerini bu vizyona uygun şekilde motive etmesi, adaptasyon sürecinin kolaylaştırmaktadır.

Çalışanların kolay adapte olabilmesi de tercih edilecek yazılım teknolojilerinin kullanıcı dostu olmasına bağlıdır. Çalışanlar işlerini kolaylaştıracak teknolojik gelişmelere her zaman açıktır, yeter ki doğru çözümler tercih edilsin. Müşteri, görüşme takibi, teklif, satış, ihracat gibi kritik iç süreçlerinizin yönetildiği ve birçok departmanın kullanacağı CRM programını seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Kullanıcı dostu olmasının yanı sıra programda yer alan özellikler, raporların zenginliği ve çözüm sağlayan firmanın satış sonrası hizmet kalitesi gibi birçok kriteri de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Uzun yıllar birçok sektöre çözüm sağlamanın verdiği uzmanlıkla geliştirdiğimiz CRM RedWhite programımızla, doğru teknolojik adımları atmanıza yardımcı oluyoruz. Deneyimli ekiplerimizle iletişim kurarak firmanız için en uygun modülleri tercih edebilir ve uzun yıllar teknolojinin gerisinde kalmadan yolunuza devam edebilirsiniz.

CRM RedWhite

Diğer Bloglar

img
CRM RedWhite Demo Çalışması

CRM RedWhite olarak amacımız; bir CRM’den daha fazlasını müşterilerimize sunmaktır. Bilgi için Demo videomuzu izleyebilirsiniz.

19.04.2022 17:52
img
Proje Yönetimi ve İş Takibi Sürecinde Neden Yazılım Kullanmalıyız?

Proje yönetiminde zamanın ve mali kaynakların doğru yönetilmesinin yanı sıra çalışanların maksimum performansla çalışması, projenin başarıyla sonlandırılması için önemli kriterlerdir.

08.07.2021 13:18
img
CRM Programı Öğrenmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Yazılım denince akla karmaşık ve zor öğrenilen programlar geliyor ve firmalar konuya ön yargıyla yaklaşıyorlar.

12.02.2022 08:45
img