img

CRM RedWhite Demo Çalışması

CRM RedWhite Demo Çalışması

CRM RedWhite olarak amacımız; bir CRM’den daha fazlasını müşterilerimize sunmaktır. Bu nedenle modüler yapıda olan sistemimiz, birçok departmanın iş sürecini bir arada yürütüp rapor almanızı sağlamaktadır.  

İşletmelerde standardize olmuş müşteri, aktivite, teklif, satış, raporlama gibi süreçlerin yönetimini Ana Modüllerimiz altında topladık. Çünkü sektör bağımsız bütün firmalarda müşterilerle ilgili verilerin, yapılan görüşmelerin kayıt altına alınması; tekliflerin hazırlanması, satışların kayıt altına alınması ve tüm bu süreçlerin raporlanmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bir CRM’den daha fazlası sloganının hakkını vermek adına; ana modüllerimizin içine iş takip yönetimi, sekreter kayıtları, teklif ve satış maliyeti, firma içi online görüşme, doküman yönetimi gibi sürecinizi yönetirken ihtiyaç duyacağınızı düşündüğümüz modülleri de dâhil ettik. 

Ana modüller dışında ihracat, proje yönetimi, satınalma/ithalat, stok/depo yönetimi, seri no, sevkiyat,  servis ve şikâyet, farklı firma ve şube yönetimi gibi ilave modüllerimizden sürecinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Böylece kullanmadığınız modüller için bütçenizi zorlamadan CRM RedWhite sistemimizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Aşağıda Ana Modüllerimizin anlatımının yer aldığı videomuzu izleyebilirsiniz. Diğer modüllerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.
CRM RedWhite

Diğer Bloglar

img
CRM Yazılımı Kullanmanın Firmalar İçin Önemi ve Değeri

Tecrübelerimiz ışığında şunu çok iyi biliyoruz ki raporlama ve analiz her firmanın vazgeçilmez bir parçasıdır.

17.06.2020 11:08
img
İş Yönetimi Artık Değişiyor

‘Bir CRM programından daha fazlası’ sloganıyla yola çıktığımız CRM projemizde, yenilikleri takip ederek ürünümüzü geliştirmeye devam ediyoruz.

30.06.2020 12:24
img
CRM Demo İncelemelerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

İşletmeniz için CRM yazılımı tercih etme aşamasında, mutlaka test edip firmanıza uygunluğunuzu analiz etmeniz gerekmektedir.

22.06.2020 17:32
img